Jdi na obsah Jdi na menu
 


Fotbalisté SK Jestřabí jsou po podzimní části lídrem soutěže!

28. 10. 2013

Hráči místního fotbalového klubu SK Jestřabí si vedou ve své osmé soutěžní sezóně více než dobře. Po 11 kolech podzimní části a jarní předehrávce je SK Jestřabí v aktuálním ročníku 2013/2014 lídrem IV. třídy okresní soutěže skupiny C. Naši fotbalisté zvítězili v 10 zápasech a pouze po dvou utkáních odešli ze hřiště poraženi.   

Naši borci zvítězili ve všech šesti domácích soutěžních utkáních, venku vyhráli ve čtyřech zápasech ze šesti. SK Jestřabí doma porazilo Loučku 4:1, v derby vyprovodilo sousední Bohuslavice výpraskem 7:1, hokejovými výsledky porazilo Smolinu 6:3 a Nevšovou B 6:2, v posledním kole podzimu pak Petrůvku 2:0 a v jarní předehrávce udolalo na domácí půdě Horní Lhotu 1:0. Naši fotbalisté zvítězili na půdě Horní Lhoty 3:1, v Lipové 3:0, v Tichově 5:3 a nakonec v nedalekých Divnicích 2:1. SK Jestřabí prohrálo jen v 6. kole v Drnovicích 1:4 a následně v 8. kole v Pozlovicích 1:3. Oba celky po vítězství nad jestřabskými fotbalisty vystřídali naše mužstvo na čas na první příčce. Ovšem jelikož naši borci s ostatními týmy soutěže neztratili ani bod, zaslouženě se na první pozici dokázali vždy vrátit a do jarní části sezóny se zde budou „vyhřívat“.    

Celková podzimní bilance i s odehranou jarní předehrávkou je následující: SK Jestřabí má druhou nejlepší ofenzivu soutěže se 40 vstřelenými brankami (průměr na zápas 3,33 branky) a druhou nejlepší defenzivu s 19 obdrženými brankami (průměr 1,6 branky/zápas). SK Jestřabí má na svém kontě nejvíce výher v soutěži (10) a nejméně porážek (2). Naši borci obdrželi za svá vítězství celkem 30 bodů a drží dvoubodový náskok před druhým celkem Pozlovic a osmibodový náskok před třetími Drnovicemi.                                   

Zdroje: Okresní fotbalový svaz Zlín www.ofszlin.cz

a Zlínský deník zlinsky.denik.cz  (pf)